Eramajade ehitus

Rannaka ehitus pakub oma klientidele eramu ehitamise täisteenust, seda nii “võtmed kätte” lahendusena kui ka koostööpartnerina ehitusprojektis. Maja ehitamise teeb tunduvalt lihtsamaks kogenud meeskond, kes lisaks kvaliteetsele tööle teeb tellijaga koostööd, mis aitab leida soodsa ja praktilise lahenduse just sinu projektile. Võtmed kätte lahendus on kliendile mugavaim lahendus, nii saab teha kliendiga mugavalt koostööd ning maja ehitustööd ja sellega seonduvad protsessid saab tellija jätta meie hoolde. Meie kollektiivis töötavad laia kogemusega ehitustöölised, kes on aastate jooksul teostanud erinevaid ehitusprojekte. Samuti tegeleme ka üldehituslike töödega.

Teostame erinevate majade ehitust:

Kivimaja ehitus

Element maja ehitus

Puitkarkassmajade ehitus

Kui soovid täpsemat infot meie teenuste kohta ja/või hinnastust, siis võta meiega ühendust päringuvormi või telefoni/meili vahendusel.

Eramu ehitusprojekt

Eramajade ehitus on valdkond, kus ehitusprojekt saab alguse ideest ja vajaduste kaardistamisest. Eksperdi poolt loodud eramu projekt võimaldab alustada eramu ehitamisega ning loob eeldused selleks, et loodav ehitis on kvaliteetne ning pika elueaga. Sama tähtis on roll ka ehitustöid läbiviival meeskonnal, kelle oskustest sõltub paljustki lõpptulemus. Tasub tähele panna, et ehitusvigade parandamine on väga kulukas protsess, seda nii ajaliselt kui ka rahaliselt. Seega, maja ehitamisel vali töid teostama kogemustega meeskond.

 

Eramaja ehituse maksumus

Maja ehitamine on suur ettevõtmine, mille hind sõltub mitmest muutujast. Kuid läbimõeldud ja kogemustel tuginev planeerimine aitab oluliselt kokku hoida maja ehitusprojekti maksumust.

Maja ehitusprojekti hind sõltub suuresti krundi tingimustest/nõuetest ja maja projekteerimise lahendusest. Aitame sulle leida:

Eramaja ehituse maksusmus jaotub järgmiselt:

EHITUSTÖÖD
60%
ELEKTRI-/VEE-/KÜTTESÜSTEEMID
25%
SISEVIIMISTLUSTÖÖD
15%

Tegemist on üldistava näitega. Täpsema ülevaate saamiseks võta meiega ühendust!

Tutvu meie tehtud töödega​

Eramajade ehitamine on meie peamine tegevusvaldkond. Oleme otsustanud meie tehtud töö tulemustel enda eest rääkida.​​

Koostööpartnerid

Otsid kogemustega eramajade ehitajat? Oled sattunud õigesse kohta!